صفحه اصلی شبکه بازاریاب گالری تصاویر نقشه سایت

اشخاص

خودرو

مسولیت

آتش سوزی

بیمه های مهندسی

باربری

بیمه های خاص

اسلایدر 1 اسلاید 2 اسلایدر 3
سامانه آموزشی سامانه دعوت به همکاری سامانه صدور آنلاین بیمه

کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ بر اساس مفاد آیین نامه کارگزاری رسمی بیمه مستقیم (شماره ۹۲، مصوب شورای عالی بیمه) مجوز همکاری خود با کلیه شرکت‌های بیمه را دریافت نموده است. این کارگزاری با در اختیار داشتن قراردادهای مختلف منجمله برخی قراردادهای کشوری شبکه گسترده از بازاریابان فعال در کل کشور را ایجاد نموده است و با توجه به اینکه تا کنون این مجموعه به ارائه مستقیم بیمه توسط همکاران فروش و یا نمایندگان طرف قرارداد پرداخته است تصمیم بر آن دارد جهت رفاه حال بیمه گذاران خود و همینطور مشتریان بالقوه این کارگزاری اقدام به ایجاد وب سایتی جهت بازاریابی و فروش آنلاین محصولات بیمه ای نمایید.

بیشتر


هدف ما این است تا با بسیج کلیه منابع و امکانات این کارگزاری به همچنین با به کارگیری نیروهای متخصص و کارشناسان و مشاوران حرفه ای به منظور ارائه خدمات هرچه بهتر و شایسته‌تر به بیمه‌گزاران خود از هر یک از شرکتهای بیمه گر اصلح و همچنین سرعت بخشیدن به رشد و توسعه این صنعت مهم و نقش آفرین اقتصادی کشور، افزایش بهره‌وری و رشد کمی و کیفی آن می باشد.

کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ با تأکید بر مشتری‌مداری همواره می‌کوشد تا با ارائه اطلاعات دقیق ، شفاف و بی‌طرفانه ، امکان مقایسه سریع خدمات شرکتهای بیمه را بر اساس آخرین وضعیت آن شرکتها در صنعت برای بیمه گذاران خود به جهت خرید آسان تر با دریافت خدمات بهتر فراهم آورد.

سایت کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ یک سامانه استعلام قیمت، خرید و ثبت نام بیمه در کنار فعالیت میدانی این کارگزاری می باشد. افراد با مراجعه به وب سایت کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ میتوانند قیمت و کیفیت شرکت های بیمه گر مورد تایید بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران را مقایسه کنند. افراد در وب سایت کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ پس از بررسی می توانند به خرید بیمه مورد نظر خود اقدام نمایند و در کمترین زمان در گام اول در سطح شهر مشهد و در گام های بعدی در کلان شهرها و در نهایت به فضل الهی در کل کشور در محل مورد انتخاب تحویل بگیرند.

یمه گذار محترم یا کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ به دقت ملاحظه فرمائید. استفاده از تمامی خدمات کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از خدمات مورد نیاز بیمه ای می‌باشد. کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده در کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقررات و مصوبات بیمه مرکزی ج.ا.ا، قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است، بنابراین عمل به قوانین و مقررات سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.

بیشتر

بخش اول: مقدمه

بیمه گذار محترم یا کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ به دقت ملاحظه فرمائید. استفاده از تمامی خدمات کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین استفاده از خدمات مورد نیاز بیمه ای می‌باشد. کلیه اصول، رویه‏‌ها، محتواهای تولیدی و خدمات ارائه شده در کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و مقررات و مصوبات بیمه مرکزی ج.ا.ا،  قانون تجارت ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده می‌باشد و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است، بنابراین عمل به قوانین و مقررات سایت به عنوان یک قرارداد الزامی است.

بخش دوم: تعاریف و اصطلاحات عمومی

• تعریف کاربر یا بیمه‌گذار:

شخص حقیقی یا حقوقی است که با استفاده از اطلاعات شخصی خود نسبت به ثبت سفارش یا هر گونه استفاده از خدمات کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ اقدام می‌کند. بیمه‌گذار یا کاربر طرف تعهد بیمه‌گر است و با پرداخت حق بیمه جان، مال و مسئولیت خود یا دیگری را برای مدت مشخص و معینی، تحت پوشش بیمه قرار می‌دهد.

• تعریف بیمه‌گر:

بیمه‌گر شخصی حقوقی است، که برای ارائه خدمات و محصولات بیمه‌ای، دارای مجوز رسمی از "بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران" می‌باشد و در مقابل دریافت حق بیمه از بیمه‌گذار، تعهد جبـران خسارات و یا پرداخت غرامات ناشی از حوادث احتمالی طبق شرایط مقــرر در بیمه‌نامه را به عهده می‌گیرد.

• تعریف بیمه شده:

مورد بیمه شده، شیء یا شخصی است که احتمال تحقق خطر یا خطرات مشمول بیمه نامه برای آن، موجب انعقاد بیمه نامه می‌گردد.

• تعریف محصول:

به هرگونه خدمتی اعم از بیمه نامه، مشاوره و... اطلاق می‌شود که از جانب وب‌سایت کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ به کاربر ارائه شده و در ازای آن وجهی دریافت می‌شود.

کارگزار یا دلال رسمی بیمه:
شخصی حقیقی یا حقوقی است که بر اساس مفاد آیین نامه شماره ۹۲، مصوب شورای عالی بیمه مجوز همکاری با کلیه شرکتهای بیمه را داراست

بخش سوم: شرایط اختصاصی

1. استفاده مشتریان از خدمات کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ به معنی پذیرش قوانین و مقررات مذکور می‌باشد.

2. محصولاتی که در کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ به فروش می‌رسند، منحصر به بیمه‌نامه‌های مختلف هستند.بنابراین هر بیمه‌نامه که از این وب‌سایت خریداری می‌شود، تابع شرایط عمومی و اختصاصی آن بیمه‌نامه است که توسط شرکت بیمه‌ مورد تایید "بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران" صادر می‌شود.

3. تمامی قیمت‌های ارائه شده از طرف شرکت بیمه اعلام می‌شوند، بنابراین به محض دریافت ابلاغیه از شرکت بیمه‌ مورد تایید "بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران"، حتی پس از پرداخت هزینه توسط مشتری و قبل از صدور بیمه‌نامه، این کارگزاری موظف به اعمال تغییرات می‌باشد و در مواردی که مغایرت قیمت بین حق بیمه و مبلغ پرداختی کاربر وجود داشته باشد، کاربر موظف به پرداخت مابه التفاوت خواهد بود.

4. در صورت انصراف کاربر از دریافت بیمه‌نامه، اگر بیمه درخواستی مشتری صادر نشده باشد، مبلغ پرداختی طی 72 ساعت کاری عودت داده می‌شود در غیر اینصورت اگر بیمه درخواستی مشتری صادر شده باشد، ملزم به رعایت قوانین داخلی شرکت صادرکننده‌ی بیمه‌نامه و شرایط فسخ بیمه نامه می‌باشد.

5. اگر بیمه‌نامه فعلی بیمه‌گذار دارای الحاقیه باشد، کاربر ملزم به ورود اطلاعات الحاقیه بوده و در مواردی که می‌بایست تصویر بیمه‌نامه در وبسایت بارگذاری شود، تصویر الحاقیه نیز به همراه بیمه نامه بارگزاری شود.

6. باتوجه به این که این وبسایت یک بستر آنلاین جهت فروش انواع بیمه‌نامه و خدمات بیمه‌ای است، مسئولیت ارائه اطلاعات صحیح برای صدور بیمه‌نامه بر عهده‌ی کاربر است. لذا مسئولیت هرگونه اشتباه در ورود اطلاعات که منتهی به صدور اشتباهِ بیمه‌نامه و در نتیجه ضرر و زیان کاربر یا کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ شود، بر عهده کاربر است. همچنین در فروش تلفنی، در صورتی که کاربر اطلاعات را به صورت صحیح ارائه کند اما کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ در ورود اطلاعات وی دچار اشتباه شود، مسئولیت آن با خود کارگزاری خواهد بود. در این صورت، کاربر باید ظرف 48 ساعت اشتباه صورت گرفته در ورود اطلاعات به بیمه نامه را کتبا به دیجی بیمه متذکر شده و درخواست اصلاح بیمه نامه و صدور الحاقیه را اعلام کند. در صورتی که کاربر این کار را انجام ندهد، وی می‌پذیرد که مسئولیت اشتباه بعد 48 ساعت از کارگزاری رسمی بیمه ساقط و به وی منتقل خواهد شد.

 7. در صورتی که کاربر در ساعات اداری اقدام به خرید بیمه‌نامه شخص ثالث از کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ کند، در صورت صحت اطلاعات کاربر و عدم بروز مشکل در سامانه صدور شرکت بیمه، بیمه‌نامه‌ در همان روز صادر می‌شود. همچنین در صورت خرید بیمه‌نامه در ساعات غیر اداری، کارگزاری رسمی بیمه کد ۱۰۳۵ موظف به صدور بیمه‌نامه در اولین روز کاری بعد از خرید می باشد.

آخرین اخبار

جوایز همکاران برتر 1399/06/17 جوایز همکاران برتر جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات برتر سازمان تا پایان سال 1399 بیشتر پاداشهای سازمانی 1399/06/17 پاداشهای سازمانی پاداشهای در نظر گرفته شده جهت اعضاء سازمان از ابتدای شهریور ماه 1399 بیشتر کارگاه ها و همایش 1399/06/29 کارگاه ها و همایش زمان برگزاری کارگاه ها و همایش سازمان مربوط به مهر ماه بیشتر مشاهده همه

یادآوری بیمه

بیمه البرز بیمه ایران بیمه آرمان بیمه آسیا بیمه آسماری بیمه اتکایی ایرانیان بیمه امید ایران معین بیمه پارسیان بیمه پارسارگاد بیمه تجارت نو بیمه تعاون بیمه توسعه بیمه حافظ بیمه حکمت صبا بیمه دانا بیمه دی بیمه رازی بیمه زندگی خاورمیانه بیمه سامان بیمه سرمد بیمه سینا بیمه کارآفرین بیمه کوثر بیمه ما بیمه معلم بیمه ملت بیمه میهن بیمه نوین